תיקים לנשים עובדות – איך בוחרים? והמלצות חמות

אין אישה שלא חוותה את הרגע הזה במהלך החיים שלה, או שעדיין חווה – את הגרירה האינסופית הזו של כל החפצים שלך לכל מקום – הארנק, המשקפיים, הספרים והלפטופ.

כולנו מחפשות את התיק המושלם שייקח את את כל החפצים שלנו לכל מקום שנלך. לימודים? עבודה? בכתבה הבאה נדבר על התיקים המומלצים ביותר בשביל לסחוב איתך את כל מה שאת צריכה, בנוחות ובסטייל

אז על מה צריך לשים לב?

אז מעבר להכל, הדבר הכי חשוב בתיק זה הפונקציונליות שלו. תיקים נועדו להיות פונקציונליים מעבר להכל, ובלי זה הם לא נוחים והם פשוט לא מה שהם אמורים להיות. לכן, כשנחפש תיק מושלם ללימודים או לעבודה, נחפש תיק עם עם מספיק מקום לחפצים יומיומיים שלנו, וזה מאוד אינדיבידואלי.

למשל, את לוקחת איתך לפטופ? אז את צריכה תיק נשים עם מקום ללפטופ. ואם את לוקחת איתך רק את הטלפון, משקפיים וכמה מחברות, אז את יכולה להסתפק בתיק קטן יותר אבל שיש בו מספיק מקום לאלו. אז כמובן שככל שתקחי פחות, קח תוכלי להנות מתיק קטן יותר. אבל אם יש לך יותר חפצים – את צריכה תיק גדול ומרווח.

בנוסף, הפונקציונליות באה לידי ביטוי בנוחות שהתיק מספק. האם הריצ'רצ'ים ממוקמים במקומות הנכונים? האם יש לתיק מספיק כיסים לשליפה מהירה? הדבר האחרון שאת רוצה זה להסתבך עם התיק שלך, שהוא יהיה לך לא נוח ולא יעיל לתפקוד היומיומי.

ולבסוף, הפונקציונליות באה לידי ביטוי באיכות ועמידות החומרים שמהם עשוי התיק. תיקים מחומרים לא איכותיים הבלאי שלהם יהיה גבוה יותר, ואין יותר מתסכל מתיק שפתאום יש בו חור, או שהריצרץ' נתקע לעתים תכופות. לכן אנו ממליצים שתקני תיק איכותי, שעשוי מחומרים איכותיים, זוהי מהות הפונקציונליות.

סטייל ויעילות

מעבר לפונקציונאליות, תיקים לנשים הם בסופו של דבר אקססוריז אופנה. אף אחד לא תקנה תיק שאין בו שיק, שאין בו סטייל.

ומסתבר שנשים רבות מתקשות למצוא תיק שהוא גם מתאים לעבודה וגם עונה על הצורך בשיק. כאן מגיעות מעצבות התיקים האופנתיים ומשלבות פונקציונליות עם שיק, ועונות על הדרישות של נשים עובדות ולומדות בעידן המודרני.

כעת, נעבור על כמה מהתיקים המומלצים ביותר לאישה העובדת והלומדת.

תיק סטודנט של Chilla

תיק סטודנט של Chilla תיקים לנשים הוא תיק גדול, מרווח שמתאים לנשיאת החפצים החשובים של האישה העובדת והלומדת – לפטופ, ארנק, ספרים, מחברות, ארנק. התיק גדול, מרווח ויש בו המון תאים וכיסים יחסית.

הוא מגיע בכמה גדלים שמתאימים לגדלים הנפוצים של הלפטופים, כך שאם אהבת עיצוב ושימוש מסוים בבדים, את יכולה לבחור אותו בגודל שמתאים בדיוק לצרכים שלך –

למשל ללפטופ 14 אינץ', 15 אינץ' וכו', ואז את לא צריכה להתקע עם תיק גדול יותר או קטן יותר ממה שאת צריכה.

בנוסף, כל תיקי הסטודנט משלבים בתוכם את הבדים האיכותיים והיוקרתיים שהמעצבת משתמשת בהם.

תיק Antigona Tote של ג'יבנשי

Antigona Tote הוא תיק פרקטי ואלגנטי, פחות עם השיק האורבני והבוהמי של צ'ילה.

מתאים יותר לנשים שרוצות אלגנטיות יוקרתית.

מדובר על תיק יוקרתי, שעולה גם בהתאם,

התיק מכיל בתוכו מספיק מקום בשביל לקחת איתך לעבודה את הדברים החשובים שלך ואף יותר. מתאים לנשים שאוהבות עיצוב יוקרתי יותר, ואוהבות יותר בלינג ושופוני.

תיק Tokyo של Bellroy

תיק Tokyo של Bellroy הוא תיק תיק לאישה העובדת, שהוא חזית האופנה הבינלאומית.

בנוסף, התיק עמיד למים על ידי שימוש בבדים וריצ'רץ' שמונע חדירה של נוזלים,

וכולל בתוכו המון המון מרווח ביחס לגודל שלו. מתאים לנשים שאוהבות ומכירות את מותג הארנקים הגדול, ואוהבות יוקרה וסטייל.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

כתבות נוספות

שאולי תאהבו