שימוש בנפלאות ים המלח לטיפוח העור והשיער

ישנם סוגים רבים ושונים של שמפואים בשוק, וכל יצרן טוען שהוא טוב יותר מהשאר. עם זאת, רוב האנשים לא מבינים שהמפתח למציאת השמפו המושלם אינו ברשימת הרכיבים, אלא בסוג המים שמהם השמפו עשוי. בכתבה הבאה נתמקד בעיקר בים המלח.

סוג המים המשמש לייצור שמפו יכול לקבוע את איכותה השמפו. לדוגמא, שמפו שנעשה עם מי ברז נוטה להיות לא יעיל בגלל כל הכימיקלים והמינרלים שיש בהם.

מצד שני, שמפו המיוצר עם מים מזוקקים או מי ים המלח יעילים הרבה יותר מכיוון שהם מכילים מינרלים ייחודיים שמועילים לשיער.

מי ים המלח

מי ים המלח מועילים במיוחד לשיער מכיוון שהם מכילים ריכוז גבוה של מגנזיום, אשלגן וסידן. מינרלים אלו עוזרים לחזק את זקיקי השיער, מה שיכול להוביל לשיער עבה ומבריק יותר. בנוסף, הרכב המינרלים הייחודי של ים המלח מסייע בהפחתת קרזול והיצמדות סטטית.

שימוש גם עבור בני אדם וגם עבור בע"ח

במינרלים של ים המלח משתמשים גם עבור טיפוח סוסים ובע"ח אחרים, בגלל האיכויות הגדולות שבו. תוכלו לראות את המוצרים של המותג פטקס באתר https://www.deadseashampoo.com/ ולקרוא עוד איך המינרלים של ים המלח תורמים לטיפוח ולבריאות של חיות המחמד שלכם.

היתרונות של מי המלח לעור

מי ים המלח לא רק מועילים לשיער, אלא גם נהדרים לעור. למעשה, מי ים המלח שימשו במשך מאות שנים לטיפול במחלות עור שונות.

אחד היתרונות העיקריים של מי ים המלח הוא היותם מקור טבעי למינרלים. מינרלים אלו חיוניים לשמירה על עור בריא ושמירה על לחות העור. בנוסף, ההרכב המינרלי הייחודי של מי ים המלח עוזר להפחית דלקות וגירוי.

מי ים המלח הם גם מקור מצוין למגנזיום, הידוע בתכונות האנטי דלקתיות שלו. מגנזיום יכול לעזור להרגיע עור מגורה, והוא יכול גם לעזור להפחית את המראה של קמטים וצלקות.

אז אם אתם מחפשים דרך טבעית לשפר את בריאות ומראה העור שלכם ולטפח אותו בצורה המיטבית ביותר, מוצרים הכוללים מינרלים מים המלח עשויים להיות בדיוק מה שאתם צריכים. נ

יתן למצוא מוצרים המכילים מי ים המלח ברוב חנויות הטבע, או באינטרנט, עם משלוחים לכל העולם.

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

כתבות נוספות

שאולי תאהבו