פנסי ראש הטובים לעבודה – איך בוחרים אחד?

עבודות שונות דורשות פנסי ראש, כמו למשל מוסכניקים שצריכים מקור תאורה טוב שיעזור להם לחקור את נבכי המנוע, או אנשים שעובדים בסביבה חשוכה, ועוד ועוד

לא סתם פנסי ראש נהיו כל כך פופולריים, בעיקר עם הטכנולוגיות המטורפות שיש היום שמאפשרות לכם להשיג מקסימום תאורה במקסימום זמן סוללה.

מה כדאי לדעת בבחירת פנס ראש?

כשזה מגיע לבחירת פנס ראש המתאים לעבודה שלכם, יש כמה דברים שכדאי לקחת בחשבון. בראש ובראשונה, תרצו לוודא שהפנס נוח לענידה, קל לשים אותו על הראש.

אם הפנס לא נוח, זה יכול לפגוע באיכות העבודה שלכם. הכוונה בנוח זה שהפנס לא כבד מדי, לא מגושם, ויש לו רצועה חזקה ועם זאת גמישה ונעימה על הראש. הנוחות של הפנס היא קריטית לשימוש יומיומי שלו אם אתם צריכים אותו לעבודה! אז תבחרו אחד נוח.. תנסו כל מיני דגמים, זה הכי טוב.

בהירות הפנס

לאחר מכן, תרצה לשקול את בהירות הפנס. חלק מהעבודות דורשות יותר תאורה מאחרות, לכן חשוב לבחור בפנס ראש שמפיק את כמות האור המתאימה לצרכים שלכם. תוכלו לדעת מה עוצמת הפנס לפי הנתון "לומנס".

הנתון הזה מעיד על הבהירות של הפנס, ככל שהנתון גבוה יותר כך הפנס מפיק יותר בהירות ומתאים לעבודה בתנאים חשוכים יותר.

עם זאת, ככל שהפנס מפיק יותר בהירות, בדרך כלל הוא גם יהיה יקר יותר, וגם חיי הסוללה שלו ייתכן ויהיו קצרים יותר (זה תלוי), לכן אין צורך לקנות את הפנס הבהיר ביותר, אלא מה שהכי מתאים לתנאי העבודה שלכם.

חיי הסוללה של הפנס

לבסוף, תרצו לקחת בחשבון את חיי הסוללה של פנס הראש. אם אתם מתכוונים להשתמש בפנס לפרקי זמן ארוכים, תרצה תוודאו שיש לו חיי סוללה ארוכים.

אחרת, אתם עלולים למצוא את עצמכם כל הזמן צריכים לעצור ולהחליף סוללות, מה שיכול להיות מתסכל וגם לא נוח. בנוסף, כדאי לכם לקנות פנס ראש עם סוללה נטענת. לא רק שזה יותר נוח, סוללות כאלו בדרך כלל מחזיקות הרבה זמן, וגם אם אתם רוצים שיהיו לכם כמה סוללות אקסטרה, אתם יכולים לקנות בדרך כלל סוללות נטענות ייעודיות של הפנס וככה להחליף בהתאם לצורך

לסיכום

יש הרבה מותגים בשוק, כמו לד לנסר, פצל, ועוד. תנסו את החברות והדגמים השונים, ותראו שיש הבדלים גדולים בין חברה לחברה, לכן חשוב שתתנסו ותבחרו את הפנס שמרגיש לכם הכי איכותי והכי מתאים לאופי העבודה שלכם

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

כתבות נוספות

שאולי תאהבו