יופרס – קופון הנחה לחברת אחסון האתרים הטובה ביותר בישראל

מחפשים חברת אחסון לאתרים שלכם? אל תתאמצו יותר מדי, יופרס היא החברה בשבילכם ואנחנו נסביר לכם גם בדיוק למה, לפני שגם נפנק אותכם בקופון הנחה להרשמה.

אחסון של יופרס – זמן טעינה מהיר מאוד

זמן טעינת האתר הוא אחד הפרמטרים החשובים ביותר. נתונים מראים שככל שהאתר איטי יותר כך הגולשים נוטים לצאת ממנו במהרה. ככל שהאתר מהיר יותר זאת אומרת שהוא גם נוח ונעים לגלישה והגולשים שיכנסו לאתר שלכם יקבלו חוויה טובה יותר וירצו לדפדף ולעשות פעולות באתר.

יופרס מודעים לחשיבות מהירות טעינת האתר והם מציעים שירות סופר מהיר. איך הם עושים זאת? הם פיתחו טכנולוגיית שמירת מטמון משלהם בשם UPRESS SuperCache. הטכנולוגיה הזאת היא אדירה, מאחר ואתם לא תלויים בטעינת מטמון דפים ואלמנטים ספציפיים של הדף ומסתמכים על המערכת הגדולה יותר שהופכת הכל למהיר בהרבה עם שיפור של עשרות אחוזים במהירות הטעינה מאשר שרתי אחסון אחרים.

אחסון של יופרס – תוספים איכותיים בחינם

אחד הדברים הקסומים בוורדפרס זה היכולת להשתמש בתוספים. ישנם תוספים רבים איכותיים שיכולים לעשות פלאים לאתר שלכם, חלקם בחינם וחלקם בתשלום. בתור לקוחות יופרס, אתם מקבלים גישה לספרייה ענקית של תוספים כאשר חלק מהתוספים הם תוספי פרימיום שעולים לא מעט כסף אם אתם רוכשים אותם סתם ככה.

ביופרס אתם מקבלים אותם בחינם כך שבמחיר של שרת האחסון אתם גם מקבלים תוספים שבכל מקרה כנראה הייתם צריכים והייתם משלמים עליהם. אז לא רק שיופרס חושבים על הלקוחות ומפנקים אותם, אלא גם בסופו של דבר אתם חוסכים הרבה כסף.

יופרס – חבילה מושלמת לאתר שלך

חוץ מהיתרונות הנ"ל, יופרס עושים עוד המון דברים על מנת שהאתר שלכם יהיה מאוחסן בשרת הכי טוב שאתם יכולים לבקש. עם שרתים איכותיים ותעבורת נתונים נקייה, לא רק שהאתר שלכם נטען בצורה הרבה יותר איכותית ומהירה וזה נעים לגולשים באתר שלכם, אלא גם גוגל רואה לחיוב את זה שהאתר שלכם מאוחסן בשרת של יופרס ובעקבות כך קידום אורגני הוא אפקטיבי יותר.

רוצים להירשם לשירות של יופרס? השגנו לכם קוד קופון של 5 אחוז!
לשימוש בהנחה הקליקו כאן והכניסו את קוד הקופון UP05OZOMR

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

כתבות נוספות

שאולי תאהבו