הדרכים הטובות ביותר לחסוך בביטוח המשכנתא

החלום הגדול ביותר של כל זוג צעיר ובכלל של כל אחד ואחת מאיתנו, הוא להגיע לרגע בו הם יכולים לרכוש בית או דירה משלהם. בשביל להגשים את החלום הזה, הם עבדו קשה, חסכו לא מעט כסף בשביל שיהיה להם הון עצמי מספיק גדול, וכן פנו לבנק במטרה לקבל משכנתא שתעזור להם להשלים את סכום הרכישה.

הבנקים לא מציעים משכנתאות לכל מי שפונה אליהם, וכשהם מוכנים לספק משכנתא במסלול כזה או אחר, הם מציבים לא מעט דרישות ותנאים בשביל להגן על ההשקעה שלהם. אחד התנאים שהם דורשים הוא רכישת ביטוח משכנתא.

ביטוח משכנתא הוא ביטוח שכולל בתוכו שני חלקים, ביטוח מבנה וביטוח חיים. המטרה שלו היא להגן על ההשקעה של הבנק בנכס ובהלוואה שהוא נתן לרוכשי הנכס. כלומר, אם חס וחלילה קורה משהו ללווה, אז הבנק מוגן בזכות החלק של ביטוח החיים בתוך ביטוח המשכנתא. אם קורה משהו לנכס, אז הבנק לא תלוי בבעליו אלא הוא יכול ליהנות מביטוח הנכס, בשביל לשמור על ההשקעה שלו.

בניגוד למה שרבים סבורים, למרות שהבנק מציע לרכוש ביטוח דרכו, אזי שאפשר לסרב לכך ולפנות אל חברות ביטוח ולרכוש את הפוליסה דרכן. לשם כך, יהיה נכון לבצע השוואת ביטוח משכנתא, על מנת שנוכל לחסוך בעלויות ולרכוש את הפוליסה הנכונה מבחינתנו.

כיצד אנחנו יכולים לחסוך בעלויות של ביטוח משכנתא?

באופן טבעי, אם נעשה השוואת ביטוח משכנתא בין חברות שונות, נוכל לחסוך בעלויות שכן נקבל הצעות ונוכל לבדוק איזו מהן מתאימה לנו מבחינה כלכלית ומבחינת התנאים. אך מעבר לכך, אנחנו יכולים לבדוק כיצד אפשר לחסוך בעלויות בצורות נוספות. באתר Wobi ניתן להשאיר פרטים ומיד יחזרו אליכם עם מגוון הצעות.

למשל, אנחנו יכולים לבדוק את המסלולים השונים שמוצעים לנו, בין היתר אפשר לבחון האם חברת הביטוח תיתן לנו מחיר אטרקטיבי יותר אם נרכוש דרכה לא רק ביטוח מבנה כפי שביטוח משכנתא מחייב אותנו אלא גם ביטוח תכולה לדירה. זה נכון גם לגבי החלק של ביטוח חיים, ייתכן שחברות הביטוח יציעו לנו לרכוש מוצרים נוספים ביחד איתו ואז נוכל לחסוך בעלות הכוללת.

אנחנו יכולים לבדוק את המסלולים של הביטוח עצמו, בשביל לראות מה התנאים שלהם וכיצד אנחנו יכולים ליהנות מהצעות אטרקטיביות בשביל לחסוך בעלויות השונות. אם נעשה השוואה בין פוליסות של חברות שונות, יהיה לנו את כל המידע לפנינו, נוכל לבחון איזו חברה מציעה לנו את ההצעה הטובה ביותר, וכן נוכל להתמקח בשביל לקבל הצעה טובה יותר.

איך אתר Wobi יכולה לעזור לכם?

הדרך הטובה ביותר לקבל את כל המידע אודות ביטוחי משכנתא ולהשוות מחירים, היא אתר Wobi.ניתן להשאיר באתר את הפרטים הרלוונטים ומיד יחזרו אליכם עם מגוון הצעות משתלמות.

תמונה: shutterstock

הכתבה עזרה לכם?
שתפו ברשתות

Share on facebook
Share on whatsapp
Share on telegram

כתבות נוספות

שאולי תאהבו